Etiket: İbuprofen içeren ilaçlar

Dolgit Krem Muadili İlaçlar

Dolgit krem içerisinde ibuprofen etkin maddesi bulunan bir ilaçtır. 50 gramlık tüp şeklinde satışa sunulmaktadır. Adeka ilaç firması tarafından üretimi yapılmaktadır. Dolgit Eşdeğerleri İbuactive Orofen Yukarıda bulunan ilaçlar Dolgit krem  ürünün farmasötik yani tam eşdeğeri ilaçlardır. Dolgit Fiyatı 50 gram tüp : 16.23 TL 31.08.2020 tarihli güncel fiyatıdır.

Dolven Şurup Eşdeğeri, Yan Etkileri ve Fiyatı

En çok kullanılan ağrı kesici ve ateş düşürücülerden birisi İbufen’ dir. İbufen şurubun 1 ölçeğinde (5 ml) 100 mg ibuprofen etken maddesi bulunmaktadır. Bunun yanında her 5 ml lik 1 ölçekte Sodyum benzoat 12.5 mg, Sodyum sakarin 5 mg, Sorbitol 1.5 g, Gün batımı sarısı (E110) 0,350 mg, Kinolon sarısı (E104) 0.3 mg bulunmaktadır. 1 kutu ilacın

İbufen Şurup Eşdeğeri, Yan Etkileri ve Fiyatı

En çok kullanılan ağrı kesici ve ateş düşürücülerden birisi İbufen’ dir. İbufen şurubun 1 ölçeğinde (5 ml) 100 mg ibuprofen etken maddesi bulunmaktadır. Bunun yanında her 5 ml lik 1 ölçekte Rafine şeker 3300 mg, %70 sorbitol çözeltisi 500 mg, Gliserin 500 mg, Sodyum benzoat 12.5 mg, Gün batımı sarısı (E110) 0.5 mg, Metil hidroksibenzoat 5.0

Pedifen Şurup Eşdeğeri, Yan Etkileri ve Fiyatı

En çok kullanılan ağrı kesici ve ateş düşürücülerden birisi Pedifen’ dir. Pedifen şurubun 1 ölçeğinde (5 ml) 100 mg ibuprofen etken maddesi bulunmaktadır. Bunun yanında her 5 ml lik 1 ölçekte Şeker 3300 mg , 70%sorbitol 500 mg, Gliserin 500 mg , Sodyum benzoat 12,5 mg,  Günbatımı sarısı 0,5 mg, Metil hidroksibenzoat 5 mg, Propil

İbucold C Eşdeğeri, Yan Etkileri, Ne İlacı ve Fiyatı

İbucold c film kaplı tablet içerisinde ibuprofen 200 mg, psödoefedrin 30 mg ve vitamin c 300 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Kroskarmelloz sodyum 30 mg, Hidrojene hint yağı 7,8 mg, Lesitin (soya) 0,5 mg bulunmaktadır. Bir kutu ilacın içerisinde 30 tablet bulunur. Pharmactive ilaç firması tarafından üretimi yapılmaktadır. İbucold c eşdeğeri

Dolven Cold Flu Eşdeğeri, Yan Etkileri ve Fiyatı

Dolven cold flu tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Laktoz monohidrat 50 mg içermektedir. 1 kutu ilacın içerisinde 30 tablet bulunmaktadır. Sanofi firması tarafından üretim yapılmaktadır. Dolven Cold Eşdeğerleri Nurofen Cold Gribo Cold Orofen Cold Dolorin Cold Ibucold Brofen Cold Pencold Droflu Cold Apireks

Dolorin Cold Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Fiyatı

Dolorin cold flu tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. 1 kutu ilacın içerisinde 30 tablet bulunmaktadır. Abdi İbrahim firması tarafından üretim yapılmaktadır. Dolorin Cold Eşdeğerleri Nurofen Cold Gribo Cold Orofen Cold Dolven Cold Ibucold Brofen Cold Pencold Droflu Cold Apireks Cold Coldaway Cold Flu Dolorin Yan Etkileri İlacın yaygın olarak

Coldaway Cold Flu Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Fiyatı

Coldaway cold flu tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Hidrojenize kastor yağı 7.80 mg içermektedir. 1 kutu ilacın içerisinde 24 tablet bulunmaktadır. Abdi İbrahim firması tarafından üretim yapılmaktadır. Coldaway Cold Eşdeğerleri Nurofen Cold Dolorin Cold Gribo Cold Orofen Cold Dolven Cold Ibucold Brufen Cold

Apireks Cold Flu Muadili, Yan Etkileri ve Eşdeğeri

Apireks Cold tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Laktoz monohidrat 36,37 mg içermektedir. 1 kutu ilacın içerisinde 24 tablet bulunmaktadır. Bilim firması tarafından üretim yapılmaktadır. Apireks Cold Eşdeğerleri Nurofen Cold Dolorin Cold Gribo Cold Orofen Cold Dolven Cold Ibucold Brufen Cold Pencold Droflu Cold

Droflu Cold Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Eşdeğeri

Droflu Cold tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Kroskarmelloz sodyum 34 mg içermektedir. 1 kutu ilacın içerisinde 24 tablet bulunmaktadır. Drogsan firması tarafından üretim yapılmaktadır. Droflu Cold Eşdeğerleri Nurofen Cold Dolorin Cold Gribo Cold Orofen Cold Dolven Cold Ibucold Brufen Cold Pencold Apireks Cold Coldaway