Skip to content

İlaç Muadili Eşdeğerleri

Grip ve Soğuk Algınlığı

Coldaway C Eşdeğeri, Yan Etkileri, Ne İlacı ve Fiyatı

Coldaway c film kaplı tablet içerisinde ibuprofen 200 mg, psödoefedrin 30 mg ve vitamin c 300 mg etken maddelerini içermektedir. …

Devamı

İbucold C Eşdeğeri, Yan Etkileri, Ne İlacı ve Fiyatı

İbucold c film kaplı tablet içerisinde ibuprofen 200 mg, psödoefedrin 30 mg ve vitamin c 300 mg etken maddelerini içermektedir. …

Devamı

Dolven Cold Flu Eşdeğeri, Yan Etkileri ve Fiyatı

Dolven cold flu tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak …

Devamı

Dolorin Cold Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Fiyatı

Dolorin cold flu tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. 1 kutu ilacın içerisinde 30 …

Devamı

Coldaway Cold Flu Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Fiyatı

Coldaway cold flu tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak …

Devamı

Apireks Cold Flu Muadili, Yan Etkileri ve Eşdeğeri

Apireks Cold tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Laktoz …

Devamı

Droflu Cold Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Eşdeğeri

Droflu Cold tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Kroskarmelloz …

Devamı

Nurofen Cold Tablet Muadili, Yan Etkileri ve Fiyatı

Nurofen Cold tablet içerisinde İbuprofen 200 mg ve Psödoefedrin 30 mg etken maddelerini içermektedir. Bunların yanında yardımcı madde olarak Kroskarmelloz …

Devamı

Son Yazılar

  • Orofen Krem Muadili
  • İbuactive Krem Muadili
  • Dolgit Krem Muadili İlaçlar
  • Tilac Muadili İlaçlar
  • Esodax Muadili İlaçlar

Son Yorumlar

No comments to show.
2020